Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.