This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Aquarel, 18e eeuw
Starting price 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Schilderij G. Krol, kippen bij schuur
Result: 80 EUR

Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G

Antiek ikoon, heilige
Result: 135 EUR

De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.

Aquarel, molen de Hercules
Result: 50 EUR

Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G

Jos Beeling, haven Almelo
Result: 225 EUR

Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Biedermeier eettafel
Result: 135 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G

Engelse spiegel met fruit
Starting price 60 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.

Duitse mahonie chiffoniere
Starting price 900 EUR

Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...

Reiswekker
Result: 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Bronzen eettafel met naakte dame
Result: 625 EUR

Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm

Staande klok
Starting price 1.200 EUR

Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...

Marte Röling
Result: 450 EUR

Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G

Klingebögle
Starting price 60 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

Lederen design zetel
Result: 120 EUR

Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G

Klokje
Result: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G

Ferdinand Boersma, gemberpotten
Result: 80 EUR

Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Junghans regulateur
Result: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R

Empire pendule, staande man
Result: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Bureauklokje, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

Serie van 6 erotische drukken
Starting price 80 EUR

Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Starting price 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Zilveren vleesvork
Result: 40 EUR

Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G

Gouden ring briljant
Starting price 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

Schilderij, van Trirum
Starting price 300 EUR

J.W. van Trirum, jonge kittens met rozen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G