Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.
Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...
Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G
Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...
Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...
Omega heren horloge, Seamaster, edelstaal met blauwe wijzerplaat en lunette, met metalen band. ø 42 mm. Lengte 21 cm.
Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G
Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm
Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G
Zilveren bestek, Hollands, 835/000, model puntfilet, bestaande uit 7 tafelmessen, 6 tafelvorken en 6 tafellepels, 8 dessertvorken, 8 dessertlepels, 11 dessertmessen, soeplepel, 3 opdienlepels, vleesvo...
Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Collier bloedkoraal met antieke GG 585/000 streeksluiting. Drie rij-ig collier van bloedkoraal, ø 4.5x4 mm, tonvormig, bevestigd aan een grote antieke streeksluiting ( voor 5 rijen) bewerkt met filigr...
Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G
Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm
Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G