Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
Vijf antieke plated dienbladen 19e/ 20e eeuw bewerkt en strak. Cond:R/G 43-72cm
Bijzonder zilveren vaasje met parelrand en Oosterse bewerking. Barokstijl. ø6x11cm., ca. 101 gr.
Linders 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, besneeuwd landschap 50x70cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...
Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G
Bijzondere hanger GG, 585/000, met parel en briljant. Unieke handgemaakte hanger met een barok zilver-witte parel, ca. 17x11.4x5.9mm, met een excellente luster. De parel is in het midden bezet met ee...
Gouden dameshorloge, 585/000, Certina. Fraai Certina dameshorloge, vierhoekige kast, mechanisch, met strakke gladde bewerkte band. Lengte 18 cm ca. 28.9 gr. Werkend
Zilveren roomstel bestaande uit een suikerpot en melkkan, 800/000, Barokstijl, met fraai getorst motief op bewerkte voetjes. 12x6x8 cm. ca. 182 gr. Cond.: G
Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.
Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57