Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G
Twee oude bronzen tafelbellen Duitsland, 20e eeuw, Berlinerbeer, Bismarck 9-10cm Cond:G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten barometer met beschildering spiegel, tinner gerepareerde wijzerplaat, 100cm Cond:G
Chrome bureaulamp 2e helft 20e eeuw met blauw glazen kap in zeer goede staat. 41x22x26cm Cond: G
Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G
Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm
Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G
Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G
Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G