This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Schilderij, T. v. Asten
Result: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18

Gesig. J. Krachkovsky
Starting price 2.000 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Brieflezende figuren
Result: 330 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R

Schilderij, G. Vijgh
Starting price 280 EUR

G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G

P. Renard, kinderen strand
Starting price 350 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G

Groot schilderij, boten
Starting price 325 EUR

Victor de Buck (1855 - 1914 Belgische School), olieverf op linnen, zeilboten op zee 100x95cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Starting price 400 EUR

Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G

Schilderij, winter
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, wintergezicht met kasteel en figuren, olieverf op linnen. 31x20cm Cond:G

Schilderij, vrouwen in park
Starting price 1.600 EUR

Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G

Schilderij, dame
Result: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G

Collier met camee
Result: 50 EUR

Double collier met camee hanger. Doublé soort dubbel jasseroncollier met grote cameehanger, ø 28x33 mm, gemaakt van een broche. Lengte 42 cm

Lot double
Result: 15 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Diverse religieuze hangers
Result: 25 EUR

Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.

2 Kop & schotels, Wenen
Starting price 90 EUR

Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.

Ring GG parel zirkonia
Starting price 70 EUR

Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw

Groene vaas + schaal
Starting price 60 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G

Ovale tafel, Empire
Starting price 150 EUR

Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.

Omega horloge
Result: 120 EUR

Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm

Groot perzisch kleed
Starting price 60 EUR

Groot oud perzisch kleed 20e eeuw, rood-blauw, 198x292 Cond:G

Porseleinen bord
Starting price 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G

Satsuma vaas met messing
Starting price 285 EUR

Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G

Lampetstel
Result: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen
Result: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G

Glansplateel lamp
Starting price 80 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G