Armband GG 585/000 met carneool. Fraaie schakelarmband met 8 ovale GG schakels voorzien van een gefacetteerde carneool. De armband is voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm, Breedte 14 mm ca 17.4 gr
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G
Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zakhorloge zilver 925/000, Harris Stone Leeds, ø 55 mm voorzien van Zwitsers uurwerk. kast gemerkt; George Stockwell 1915, voorzien van zilveren horlogeketting met medaille. Kleine beschadiging op de ...
Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...
Groot oud perzisch kleed 20e eeuw, rood-blauw, 198x292 Cond:G
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Antiek kristallen karafje op Hollands zilveren voet met parelrandje, 835/000, 22xø6,5cm. Cond.: G
Ei-hanger verguld Faberge stijl. Hanger met ei vormige tijgeroog gevat in een huls versierd met zirconia;s en goudkleurig emaile. Het hangeroog is in de vorm van een kroon. 32.5x13.5 mm ca 7.05 gr
Ring wit 416/000 met amethist, wit saffier en diamant. Fijn elegant ringetje met in het midden een ovaal geslepen amethist, 8x5,5 mm, ca 1.10 crt. Aan weerszijden van de amethist zit een baquette gesl...
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Diverse zilver 835/000 bestaande uit: 2 lepels en 2 bijpassende vorken, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: Z 1934 en D 1938, gehamerd met gepolijst uiteinde, 1x servetband met vingerdoekband, geha...
Collier van bloedkoraal en parels met GG 585/000 antieke streeksluiting. Collier, 5 rijen, met bloedkoraal en parel, ø 5 mm. Bevestigd aan een GG streeksluiting, 19 e eeuws, rond model met fraaie bewe...
Ring GG 585/000 met parel en koraal. Organisch gevormde ring met GG bladmotieven, diverse kleine cultive parels en een roze koraalkraal, ø 6 mm. Het geheel is wat hoger op de ring gezet. ø 53 ca. 4.0 ...