This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Tinnen kraankan
Result: 35 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G

2 Duitse kannen
Result: 80 EUR

2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G

Kromzwaard
Starting price 20 EUR

Oud kromzwaard made in India, met florale gravures op het lemmet 20e eeuw. 89cm. Cond:G

Set Afghaanse dolken
Starting price 90 EUR

Twee oude Oosterse dolken met schede (2 kleine mesjes missen): 1x lederen schede en 1x met messing-plated gegraveerde schede 30-35cm. Cond.: G

Miniatuur kanon
Result: 300 EUR

Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G

Groot pistool, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Groot 18e eeuws pistool van notenhout met gegraveerd ijzer (draad ingelegd in kolf), bevat stempels en letters in loop 42cm. Cond.: G

Sieraden cassette
Result: 25 EUR

Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G

Boulle kistje
Result: 50 EUR

Franse Boulle dekseldoos 19e eeuws met schildpad en koper, wit en blauw. (stukje koper en schildpad mist op deksel) 10x25x17 Cond:R

Speeldoos
Starting price 50 EUR

Oude speeldoos uit de 70-er jaren met Zwitserse mechaniek getiteld "Maria Maria", houten kist met intarsia. Dansers draaien voor een spiegel met aan weerszijden sigarettenhouders. Mechaniek werkt soms...

Naaldenhouder
Result: 30 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

2 Schilders ezels
Result: 110 EUR

Twee oude messing schildersezels 20e eeuw in goede staat 40-43cm.

Lamp, bronzen voet
Result: 40 EUR

Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G

Jugendstil wandplaquette
Starting price 125 EUR

Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...

Hoorn grammafoon
Starting price 70 EUR

Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G

Antieke lijst
Result: 90 EUR

Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G

Microscoop
Result: 160 EUR

Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G

Kandelaar
Starting price 250 EUR

Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G

2 Consoles, putti
Result: 125 EUR

Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G

Bronzen wierookpotje
Result: 100 EUR

Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G

Draaibank, horlogemaker
Result: 250 EUR

Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.

Schip
Result: 200 EUR

Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.

2 Ingelegde olifanten
Starting price 375 EUR

Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.

2 Tinnen vazen
Result: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Melkboer met lantaarn
Starting price 220 EUR

Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G