This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Chinese kom
Starting price 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

3 Delen Chin. porselein
Result: 35 EUR

Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...

Rijstkom
Starting price 25 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.

Delfts blauw bord, 18e eeuw
No reserve price

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

Kinderserviesje
Result: 25 EUR

Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G

Kutani serviesje
Starting price 80 EUR

Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.

Ravelli giraffe
Result: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Pors. naaldendoosje + doosje
Result: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

Mokka servies
Result: 30 EUR

Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.

3 Delen Herend
Result: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

Westerwald kruik
Starting price 40 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

10 Voorspoed kralen
Starting price 50 EUR

Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G

Diverse ansichtkaarten
Result: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Result: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

2 Pors. beeldengroepen
Result: 45 EUR

Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R

Koffiemolen
Result: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Westerwald wandreliëf
Starting price 150 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G

Vergulde briefopener
Starting price 320 EUR

Vergulde bronzen brievenopener 19e eeuw met Napoleon, gesigneerd C. de Franoz in goede staat 27cm.

Dienblad, inleg
Result: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.

2 Delen tin/brons
Result: 120 EUR

Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels
Result: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G

KPM Manefaktur
Starting price 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Melk en suiker set op blad
Starting price 10 EUR

Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.

Divers Aziatisch
Result: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G

Tegel
Result: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

Miniatuur skelet
Starting price 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G

Bureaulamp bruin
Result: 60 EUR

Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G

Doos diversen
Result: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

Krist. dekselvaas + schenkkan
Result: 45 EUR

Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G

Speculaasplank
Starting price 30 EUR

Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G

3 Delen brons/koper
Result: 30 EUR

Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...

Divers oud glaswerk
Result: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

4 Delen glas
Result: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

2 Toneelkijkers
Result: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G

Antiek glas
Result: 40 EUR

Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.

2 Jugendstil kandelaren
Starting price 60 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Blauw glazen dekseldoos
Result: 35 EUR

Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal
Result: 80 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhertgewei, 15 ender. In goede staat. 90x110cm.

2 Bronzen kandelaars
Result: 90 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.

Bronzen cupido met vaas
Result: 40 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G

Bronzen kraai
Result: 95 EUR

Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.

2 Bronsjes
Starting price 150 EUR

Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G

Diverse boeken
Result: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

3 Prenten Jugendstil stijl
Result: 50 EUR

Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G

Kunstwerk, Gadachik
Starting price 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

Bronzen groepje, Clodion
Starting price 300 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Starting price 75 EUR

Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U

Gouden 10G 1825B
Result: 300 EUR

Gouden 10 Gulden WIllem I, 1825 B. Cond.: ZF-

Bronzen beeldje
Starting price 80 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Bronzen vogeltjes
Result: 150 EUR

Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.

Miniatuur portret
Starting price 175 EUR

Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.

Plated jardiniere
Result: 210 EUR

Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...

2 Colliers
Result: 25 EUR

Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.

Miniatuur, ivoren lijst
Starting price 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

Broche GG antiek
Starting price 220 EUR

Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 31 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 8 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. c...

Hanger Lapis Lazuli collier
Result: 70 EUR

Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...

3 Delen koper
Result: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

2 Tapijten
Result: 40 EUR

Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...

Tapijt
Result: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G

Lamp, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.

2 Perzische tapijten
Result: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G

Moderne vitrine, wit
Starting price 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Kastje, rolluik deurtjes
Result: 150 EUR

Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Houten naaibox
Result: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

2 Petroleumlampen
Starting price 20 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Result: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

Franse kom ca. 1820
Starting price 50 EUR

Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G

3 Zilveren pillendoosjes
Starting price 100 EUR

Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U

Div. zilv. miniaturen
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...

2 Biedermeier voltaires, zwart
Result: 250 EUR

Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G

Kapitale imarischaal
Starting price 40 EUR

Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G

Kleine imari schaal
Starting price 50 EUR

Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.

Art Deco ring Onyx
Result: 240 EUR

Art Deco ring WG, 585/000, met onyx en diamant. Ring met langwerpige bovenzijde met in het midden een Onyx waarin een diamant gezet is in een vierkante kast. Om de Onyx zit een bewerkte rand, 15x9 mm...

Chello
Result: 100 EUR

Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.

Streng robijnzoisit
Starting price 80 EUR

Verlopend snoer met kralen van Robijnzoisiet 6,6x14,0 mm, rond gefacetteerd.Lengte 44.5 cm, totaal 68.9 gr. Het snoer heeft geen sluiting.

Nachtkastje
Result: 75 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.

Penselenbeker, bamboe
Result: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

Zilveren cakevork
Starting price 30 EUR

Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.

Zilveren vleesvork
Result: 25 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.

Boulle kistje
Result: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Landmeet apparaat
Starting price 300 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

Div. Chinees porselein
Result: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

2 Chinese vazen
Starting price 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Empire bureau
Result: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Petit-four schep + zoutvaatje
Result: 35 EUR

Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...

Lot groen blauw
Result: 30 EUR

Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...

Parfumfles, gouden dop
Result: 185 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U

Kristallen tafelstuk
Result: 140 EUR

Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.

Hanger GG parel en Briljant
Starting price 1.600 EUR

Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd , volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het si...

Ring, granaat
Starting price 175 EUR

Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58

Oostzee lepel
Result: 100 EUR

Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U

Schaal op zilv. voet
Starting price 500 EUR

Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U

Slagring met princessen
Starting price 300 EUR

Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...