Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.
A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G
Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G
Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U
Ring GG 750/000 met Rode stenen en Diamanten. Sierlijke slagring met in het midden 11 briljant geslepen diamanten versierd met 8 rode stenen in een peervorm. ca 5.6 gr. ø 52
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.
S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Colliers, goud op zilver, met stenen. Een collier met in het midden 6 granaatachtige stenen, in diverse vormen en formaten. Bevestigd aan een figarocollier, met verlengstuk. Lengte 41-45 cm. En een c...
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...