This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Dienblad, plated
Result: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rode bessen
Result: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G

Notenhouten kastje
Result: 60 EUR

Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.

Commode, brons
Starting price 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Zilveren natfruitlepel
Starting price 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Broche, ivoor snijwerk
Starting price 150 EUR

Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.

A.J. van 't Hoff
Starting price 25 EUR

A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G

Joseph Tilleux
Result: 150 EUR

Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G

Schilderij, kermis
Result: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

Plated koffiekan
Result: 50 EUR

Engels plated koffiekan, empirestijl, ca. 1920, 21x15x11cm.

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Starting price 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Ring, briljanten
Starting price 375 EUR

Ring GG 750/000 met Rode stenen en Diamanten. Sierlijke slagring met in het midden 11 briljant geslepen diamanten versierd met 8 rode stenen in een peervorm. ca 5.6 gr. ø 52

Franse speeltafel, 19e eeuw
Result: 180 EUR

Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R

2 Schaaltjes, 18e eeuw
Result: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G

Hollands wortelnoten kabinet
Result: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M

Reisklokje
Starting price 390 EUR

Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.

Kristallen kaasstolp
Result: 80 EUR

Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.

Schilderij, ijsgezicht
Result: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Ikoon, Maria met kind
Starting price 160 EUR

Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

5 Zilv. gebaksvorkjes
Starting price 50 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

2 Colliers, goud op zilver
Result: 30 EUR

Colliers, goud op zilver, met stenen. Een collier met in het midden 6 granaatachtige stenen, in diverse vormen en formaten. Bevestigd aan een figarocollier, met verlengstuk. Lengte 41-45 cm. En een c...

Chin. pors. knobbelvaas
Result: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat

Chinees albast figuur
Result: 30 EUR

Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R

Duits koffieservies
Result: 30 EUR

Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...