J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G