Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.