This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Vaas naar Goldschneider
Starting price 140 EUR

Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G

3 Kunstenaarsvazen
Starting price 30 EUR

Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G

3x Boheems glas
Result: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G

Hollandse School
Starting price 150 EUR

Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M

Collier parel bloedkoraal
Starting price 200 EUR

Collier met parels en bloedkoraal aan GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. 2 Rij-ig collier met om-en-om zoetwaterparels, ø 7mm, en bloedkoraal, ø 4 mm aan een sluiting, rond model, ø 20 mm, met 7 blo...

Gesigneerd, J. Kobel
Starting price 250 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Kleine pelgrimsfles
Starting price 90 EUR

Klein pelgrimsflesje in zilveren montuur, aan beide zijden groene vlakken. H.11cm., Cond.:U

Glazen bierpul
Result: 25 EUR

Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.

Sigarenknipper
Starting price 70 EUR

Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.

Hanger GG parel
Starting price 205 EUR

Hanger, GG 585/000 met parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal GG oog, 7x4 mm bezet met 8 briljanten, totaal 0.08 crt. Onder aan het oog hangt een mooie cultive parel ø 8 mm. ca 1.5 gr....

Grote vaas, 18e eeuw
Starting price 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Delftse vaas
Starting price 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

Ring WG vierkant
Starting price 1.350 EUR

Ring WG, 750/000 met briljanten. Zware massieve ring met groot vierkante kop, 14x14 mm. In het vierkant zijn 25 diamanten in verschillende groottes gezet, totaal ca 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr.

Bungers, stilleven
Result: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Oosterse blauwe vaas
Starting price 550 EUR

Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G

Grote Oosterse schotel
Starting price 175 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.

Servies Imperium Austria
Starting price 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

Art Deco plantenbak
Result: 80 EUR

Prachtige antieke Jugendstil (Art Nouveau) plantentafel met beschildering en vier kopergeslagen panelen met bloemmotief ca. 1910. in goede originele staat 108x71x29cm.

2 Zilv. kandelaars
Starting price 80 EUR

Twee Engels zilveren kandelaartjes 925/000. 6.5xø6.5cm./, Cond.:U

Meissen vleesschaal
Result: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G

Indonesische School
Starting price 250 EUR

Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G

Wetering de Rooy
Starting price 1.000 EUR

Wetering de Rooy (Woudrichem 1877 - 1972), olieverf op paneel, kade met boten en figuren 29x19cm. Cond.: G

Grote KPM schaal
Starting price 50 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

3 Delen plateel
Starting price 40 EUR

Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G