Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.
Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G
Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G
Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R
Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M
Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G
Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G
P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.
Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...
Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G