Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw
Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met lagensteen. Massieve ring met een achtkantig geslepen grijze lagensteen. Grootte kop: 16x13mm. ø 61, ca 8,5 gram. In goede staat
Zilveren klemband, 835/000, met bollen aan de uiteindes. ø bol 10 mm. ø armband 62 mm. ca 24,8 gram. In zeer goede staat
Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...
J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en zirconia. Ring met een ruiutvormige kop bezet met zirconia's en in het midden voorzien van een vierkant geslepen saffier. Breedte ring 13 mm. ca 5,8 gram. ø 59...
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat
Prachtige 19e eeuwse houten gepolichromeerde grote vogelkooi met opschrift Vogel-Vreugd. Afmeting: 70 x 52 x 29 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge met zilveren horlogeketting, 800/000. Horloge, ø38mm, met sleutelopwinding en een witte emaille wijzerplaat, voorzien van een zilveren geschakelde ketting, één stukje ontbreekt. 27...
Collier van witte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 45 cm. Nieuw
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Islamitische benen plaquette met afbeelding moskee + tekst. Afmeting: H 12 x B 10 cm. In goede staat.
Antieke byoux broche, Art Deco stijl in originele etui. Broche uit witmetaal met strasstenen waarvan het middelste gedeelte los te maken is en als oorclip gedragen kan worden. Eén steentje ontbreekt. ...
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...
Lot edelstenen met 2 ovaal gefacetteerde saffieren, 5,21ct en 5,98 ct, met insluitsels, een ovaal gefacetteerde lichtblauw topaas, 6,15ct, een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,58 ct en een ovaal g...
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...
Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte knobbelvaas met floraal/draak decor en vier tekens bodemmerk. Hals gelijmd. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.