This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Armleunstoel (mahonie)
Starting price 200 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 53 x 62 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rooktafel, 1900
Starting price 200 EUR

Antieke notenhout gestoken Schwarzwalder rooktafel. Circa 1900. Afmeting: 96 x 44 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie commode, 1760
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire
Starting price 200 EUR

19e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok secretaire met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 103 x 115 x 57 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast, 1850
Starting price 200 EUR

Antiek, Hollandse porseleinvitrine van notenhout. Geheel met gestoken kuif en dubbel gebogen lades. Circa 1850. Afmeting: 207 x 133 x 37 cm. In goede staat.

Antieke penant kast
Starting price 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten jugendstil penantkast met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 104 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Eiken buikcommode
Starting price 180 EUR

Hollandse eikenhouten commode met twee lades, kruispoten, snijwerk en bronzen beslag. Barok stijl. Afmeting: 87 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Vergulde wandtafel
Starting price 180 EUR

Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.

Salontafel/bronzen figuren
Starting price 180 EUR

Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.

4x Biedermeier stoel, 1860
Starting price 180 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen, met in het midden van de rugleuning bloem-snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 94 x 47 x 56 cm. In goede staat.

Ronde mahonie eettafel, 1930
Starting price 180 EUR

Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.

Ovale salontafel, 1870
Starting price 180 EUR

19e Eeuws notenhouten Louis Philippe salontafel. Geheel staand op mooi bewerkte driepoot. Circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 61 cm. In zeer goede staat.

Linnenkast, 1880
Starting price 180 EUR

Antiek Duitse notenhouten linnenkast met volle zuilen + lade. Uitneembaar. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 189 x 120 x 60 cm. In goede staat.

Japanse naaitafel, 1900
Starting price 180 EUR

Antiek Japanse naaitafel met lakwerk panelen en goud decor. Gemaakt van boomtakken. Circa 1900. Afmeting: 78 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Schildersezel (barok)
Starting price 170 EUR

Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.

Stel Chinese hockers, H 93 cm.
Starting price 160 EUR

Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Tafeltje met marmer/brons
Starting price 160 EUR

Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Starting price 160 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Starting price 160 EUR

19e Eeuwse Franse ovale bijzettafel van mahoniehout met lade, bronzen beslag en koperband intarsia. Afmeting: 82 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten hoekkast
Starting price 160 EUR

Antiek wortelnoten hoekkast met lade en jalouzie-deuren. 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 91 x 46 x 65 cm. In goede staat.

Halve maan tafel (mahonie)
Starting price 160 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met messing band intarsia en twee lades. Dubbel blad. Afmeting: 78 x 76 x 38 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Starting price 150 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.

Engels schrijfsecretaire
Starting price 150 EUR

Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.

Witte bank in rococo-stijl, 1880
Starting price 150 EUR

Antieke witte 2-zits bank in rococo-stijl, met originele stoffering. Circa 1880. Behoeft aandacht. Afmeting: 95 x 125 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Willem III boekenkast, 1860
Starting price 150 EUR

Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.

Mahonie speeltafel, 1870
Starting price 150 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandtafel
Starting price 150 EUR

19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen wandtafel met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Starting price 150 EUR

Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Starting price 150 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.

Antiek eiken kastje, 1900
Starting price 150 EUR

Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.

6 Franse stoelen
Starting price 150 EUR

Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.

Louis Philippe 2-deurs kast
Starting price 150 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe 2-deurs kast, deels uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 191 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Penantkast, 1880
Starting price 150 EUR

Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Neogotisch kastje, 1880
Starting price 150 EUR

Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.

Chinese tafel, 1900
Starting price 150 EUR

Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast, 1880
Starting price 150 EUR

Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Victoriaanse kaptafel, 1880
Starting price 150 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Chinese barkast met snijwerk
Starting price 150 EUR

Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1880
Starting price 150 EUR

Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Starting price 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.

Empire secretaire (iepenhout)
Starting price 150 EUR

Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.

2x Empire stoel
Starting price 150 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.

Noten vertico
Starting price 150 EUR

Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.

Speeltafel (mahonie)
Starting price 140 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.

Mahoniehouten Horrix tafel, 1860
Starting price 140 EUR

Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1860
Starting price 130 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.

Etagére tafel (ingelegd)
Starting price 130 EUR

19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Starting price 120 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.

Chiffoniere, 1820
Starting price 120 EUR

Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.

Antieke handwerktafel, 1870
Starting price 120 EUR

Antieke octagonale handwerktafel van iepenhout. Met snijwerk poot + vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Ottomaanse kist
Starting price 120 EUR

19e Eeuws Ottomaanse dekenkist van teakhout. Geheel met koper beslagen deksel + drie lades. Afmeting: 130 x 55 x 56 cm. In goede staat.

Engelse armstoel, 1860
Starting price 120 EUR

Engelse armleunstoel met lichte florale bekleding. Noten. Circa 1860. Afmeting: 107 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie hangoortafel, 1860
Starting price 120 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III hangoortafel met lade en spinnekoppoot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 55 x 115 cm. In goede staat.

Schrijfbureau,1900
Starting price 100 EUR

Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Starting price 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 99 x B 52 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.

Mahonie laden-commode
Starting price 100 EUR

Hollandse mahoniehouten 4-laden commode, met volle zuilen en messing capitellen. Empire. Lichte fineerschade. Afmeting: 106 x 101 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Biedermeier bank, 1850
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.

Jalouziekastje (mahonie), 1800
Starting price 100 EUR

Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.

Groot pottenkastje
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.

Engelse partnerdesk
Starting price 100 EUR

Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...

Graanbak met deksel
Starting price 100 EUR

Antiek eikenhouten graanbak met deksel. Circa 1800. Ideaal om als tafel te gebruiken of wandtafel. Blad is afneembaar en heeft groot binnenvak. Afmeting: 122 x 66 x 80 cm. In goede staat.

Kist met ijzeren beslag
Starting price 100 EUR

Oude kist met smeedijzeren banden en slootwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 57 x 63 cm. In goede staat.

Antiek eiken kist
Starting price 100 EUR

Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.

Bijzettafel Ø 32 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Franse planten/bijzettafel. Met messing vergulde omranding en appliques, voorzien van een marmeren blad. Afmeting: H 82 x Ø 32 cm.

Eiken 1-deurs kast, 1880
Starting price 100 EUR

Hollands eikenhouten neo renaissance 1-deurs kast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 70 x 50 cm. In goede staat.

Etagére tafel, 1870
Starting price 100 EUR

Antiek, Hollandse etagére met zuilen en kroon, staande op wielen. Geëboniseerd. Circa 1870. Mogelijk Horrix. Afmeting: 135 x 51 x 32 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl spiegel, 131 x 73 cm.
Starting price 100 EUR

Louis Seize-stijl halspiegel met florale guirlande. Circa 1900. Afmeting: H 131 x B 73 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Starting price 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel met goede antieke stoffering. Afmeting: 99 x 72 x 64 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1880
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met snekken en lades, voorzien van origineel beslag. Afmeting: 84 x 105 x 37 cm. In goede staat.

Oosterse opiumtafel
Starting price 100 EUR

Oosterse teakhouten gestoken opiumtafel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 86 x 86 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (mahonie)
Starting price 100 EUR

Engels, Victoriaanse hangvitrine-hoekkast van mahoniehout met glazen deur en roede verdeling. Circa 1860. Afmeting: 100 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese lakwerk kast
Starting price 100 EUR

Japanse of Chinese 4-deurs lakwerk kast met goud/vogel/floraal decor. Met etagére. 20e Eeuw. Afmeting: 155 x 90 x 32 cm. In goede staat.

Chinese roodlak kast
Starting price 100 EUR

Chinese roodlak kast met twee deuren + twee lades. Afmeting: 186 x 72 x 56 cm. In goede staat.

Chinees tabernakelkastje
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees houtgestoken relikwie tabernakelkastje + onderkast. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. / 70 x 58 x 38 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel
Starting price 100 EUR

Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.

Charles Dix bloementafel Ø 33 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.

Psycle, 1820
Starting price 90 EUR

19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1800
Starting price 90 EUR

Hollandse eikenhouten louis seize commode met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 95 x 88 x 49 cm. In goede staat.

Kastje met zij-lade (mahonie)
Starting price 90 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.

Empire commode, 1800
Starting price 90 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.

Engelse hangvitrine (mahonie)
Starting price 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Starting price 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Penantkast, 1850
Starting price 80 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker, H 83 cm.
Starting price 80 EUR

Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Commode
Starting price 80 EUR

Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken wandtafel
Starting price 80 EUR

Antiek 18e eeuws eikenhouten wandtafel met lade. Poten zijn houtgepind. Tafel heeft mooie patina. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel, 1860
Starting price 80 EUR

Mahoniehouten Engelse klaptafel met aan één zijde één lade. Tafel heeft gedraaide poten. Circa 1860. Afmeting: 75 x 102 x 56 cm. Uitgeklapt: 105 cm. breed. In goede staat.

Eiken theekastje, 1900
Starting price 80 EUR

Eikenhouten theekastje met afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 75 x 61 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel
Starting price 80 EUR

Hollandse mahoniehouten theetafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Starting price 80 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Design spiegel Ø 101 cm.
Starting price 80 EUR

Grote spiegel in de vorm van een zon. Metaal/chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 101 cm. In goede staat.

Goudkleurige Louis Philippe spiegel, 96 x 70 cm.
Starting price 80 EUR

Antiek goudkleurige Louis Philippe spiegel met floraal decor. Circa 1870. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In goede staat.