Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal/fabeldieren decor en marmeren blad. Afmeting: 81 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gebogen Louis Philippe vertico met opstand en volle zuilen. Circa 1860. Afmeting: 176 x 96 x 41 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire met parelmoer-inleg slotplaten + mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 115 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.
Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse side-table van rozenhout, met drie lades, schrijfleer en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 78 x 105 x 40 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Massief eikenhouten frans buffet 19e ca 1880. met getorste panelen mooi meubel in goede staat. 230x135x50
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.
Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Originele vergulde Louis Seize spiegel met vaas en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: H 103 x B 53 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Antiek secretaire met snijwerk. Eikenhout. Circa 1900. Louis Quinze stijl. Afmeting: 95 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Raparaties. Afmeting: 90 x 156 x 52 cm. In redelijke staat.
Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Reparaties. Afmeting: 99 x 110 x 50 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Chinese zachthouten kinderwagen met merkteken. Opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 45 x 63 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met marmeren blad en foo-honden koppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Hardhouten Chinese stoel met parelmoer-inleg + marmeren zitting. Floraal decor. Afmeting: 100 x 50 x 62 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met geschulpt blad + marmeren blad. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.
Antieke jachtgarderobe met reebok. Circa 1930. Afmeting: 92 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok commodo met klauwpoten, bronzen beslag en geschilderd blad. Afmeting: 79 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkanst. Circa 1860. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Louis Philippe. Met schellak politoer. Afmeting: 84 x 70 x 41 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands notenhouten linnenkabinet. Oudere restauratie. Fineer bobbelt op deuren. Verguld messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 245 x 200 x 67 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast. Handbeschilderd. Zuiderzee? Afmeting: 195 x 70 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse wandspinde van grenenhout, met smeedijzeren beslag + Schnapp slot. Afmeting: 90 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Grote iepenhouten eettafel. Refectory table. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 79 x B 100 x L 210 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gatelegtafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 87 x 120 x 129 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.
Massief mahoniehouten ovale theekast met facet geslepen glas + afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 74 x 48 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag + klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten ladenkastje met messing verguld beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 54 x 37cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese hardhouten bijzettafel met palissander binnenblad. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken armleunstoelen met rode velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 80 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten historisme eethoek. Circa 1880. Met leeuwenkoppen decor. Bestaande uit; Tafel, stoelen + 1 armleunstoel. Afmetingen: 74 x 122 x 77 cm. + 103 x 50 x 44 cm. + 108 x 60 x 54 ...
18e Eeuws eikenhouten Fries Louis Seize kabinet met guirlandes en volle zuilen + twee vazen (Duitsland). Circa 1900. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 255 x 170 x 55 cm.
19e Eeuwse wortelnoten naaitafel met intarsia Landschap/figuren decor. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 75 x 56 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse speeltafel van notenhout. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 76 x 82 x 42 cm. / 76 x 82 x 84 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten biedermeier stoelen. 19e Eeuw. Afmeting: 87 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antiek tafelblad met intarsia. Circa 1910 - 1930. Art Deco. Afmeting: 111 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas. Floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: H 70 x Ø 104 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.