Oude Amerikaanse bronzen militaire Merit onderscheiding in originele cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
Lot divers oud plated. 20e Eeuw. Onder meer; schalen, roomstel, kan et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Kapstok in Thonet-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Kristalglazen schaal met Swarovski-stijl vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Roemer wijnglazen met druivenranken geëtst. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits porselein. (1) Hutschenreuther schaal, Hohenberg Bavaria, circa 1920. (2) Drie Hutschenreuther wandschotels, circa 1980. (3) Eén KPM bord, circa 1900. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede s...
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...
Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen plantenhangers. Vogels in landschap/goud decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Twee zilveren hangers, 835/000, met Delftse porseleinen plaquettes. Een rond model met bloemendecor en een ovaal model met molen. ø 38 mm en 48x68 mm. In goede staat
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Brillenetui met zilveren rand en sluiting, 833/000, met een plated pen. Grootte etui 16x4,5cm. In redelijk goede staat
Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.
Drie delen zilver bestek, 833/000, model parel, met een petitfourschep, een visvork en een vork. 16-18cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 87 gram. In goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig, met een getorste steel en een floraal opengewerkte element. 17 cm. ca 63 gram. MT.: Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man drinkt uit ballonfles. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 28 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Cassette met 9 Nederlandse munten, van een 1/2 cent tot en met fl2,50. jaartallen 1929-1936-1941. In goede staat
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen kristal. (1) Glasblazer met monogram. (2) Kristallen asbak, onduidelijk gemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Grote aardewerken schaal met afbeelding van Hollands galjoen. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Drie delen gesigneerd Hollands keramiek. Geglazuurd. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...
Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...
Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.