Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man drinkt uit ballonfles. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 28 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Dubource. 19e Eeuw. Landschap met koets en figuren. Aquarel op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.
Monogram CDW. 20e Eeuw. Stilleven met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
J.A. Pirion of Pireon. Circa 1920. Boerderij met zandpad en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Collectie aquarellen + tekeningen. Studie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
J.K. Veerman. 1907 - ? Koeien in landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Joop Nijmeijer. 1941- Drente. Drentse boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Henk v.d. Berg. Titel verso Riebeek-West, Suid Afrika. Afrikaanse boerderij met figuren. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Willem J. Pasman. 1905 - 1984. Landschap met boerderij, en boer bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
H.J. Doodkorte, 1842. Hollands wintergezicht, dorp met figuren en ijspret. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
John Leenen, 2002. 1943 - . Boerderij in besneeuwd landschap. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. Tweede helft 20e eeuw. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Winters landschap met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.
Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie bosgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Perzische, erotische gouache met tekst. Opgehoogd wit laat iets los. Gouache op papier. Afmeting: H 23 x B 11 cm. Verder in goede staat.
Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.
Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Onbekend. Antieke gouache met erotische voorstelling en tekst. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 x B 11,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Pennisi. 1930 - 2018. Berglandschappen met huizen. (1) Primo Freddo. (2) Povere Case. Olieverf op board. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
C. Kickert. 1882 - 1965. Haven met kasteel en stoomboot. Aquarel op papier. Sepia. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.