Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Acht zeldzame 19e eeuwse Japanse/Chinees porseleinen kopjes met zotjes/goud floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees/Japans porseleinen kommen met zotjes/floraal goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. (1) Queng Lung, 18e eeuw, floraal decor, handvat gerestaureerd. (2) Geribbeld, floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In redelijke/goede ...
Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai knobbelvaas met floraal/draken decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees kaststel met floraal/figuren/vogel/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas chip gerestaureerd. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 2...
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met decor van rode draken + goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot. Met figuren in tuin decor + groen glazuur. Chip dekselrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte draken/pelgrim vaas met goudrand en bodemmerk. Afmeting: 34,5 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met haan/hond en Europeanen decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/fruit/vogel decor. Met merktekens. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.
Vier-delig Chinees Imari porseleinen olie- en azijn stel. 18e Eeuw. Met floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: 15 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. (1) Kom met Imari decor, één haarlijn. (2) Kom met draken decor + vier tekens bodemmerk, haarlijnen. Afmeting: Ø 18,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 10 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal Queng Lung theebus met zilveren dop, voet beschadigd. En een Chinees bord met tuin decor. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje met baars decor, chip + haarlijn. Twee kommen met wijsheren decor, circa 1900. Kang Xi bord met tuin decor + bodemmerk, haarlijn. Afm...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kwispedoor met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: 8 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met tekst, goud decor + bodemmerk. Celadon craquelé glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/gouden apen decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen drie-delig Kantonees kaststel met krijger decor + bodemmerk. Eén dekselrand restauratie, verder goed. Afmeting: H 35 - 45 cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) groot bord met huis op palen bij boom decor, goed. (2) Familie Rose bord, floraal, goed. (3) Imari bord, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 31,5 cm...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom feniks en draak in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kop met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en ranken. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas. Nanking Cargo, Lot 5189. Berglandschap met figuren decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen kom met familiewapen/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose dienblad. Met figuren/floraal/insecten/vogels en goud decor. Enkele chips. Afmeting: 4 x 42 x 39 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met waterlelie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...