Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...
Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Vijf delen messing. Bestaande uit: Eén Joodse chanoeka kandelaar en vier messing klokhuizen waarvan één met uurwerk. rest zonder (Engels). 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Engelse messing Smiths mini-lantaarnklok. Achtdaags uurwerk. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle Art Deco wekker, met blauwe emaille en messing. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 7,5 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Franse pendule. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Junghans regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse Westminster regulateur met kwartierslag op acht gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand en messing beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz Midi Marinier scheepsklok met slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Onder andere; 1x 18e Eeuw Etienne Lenoir Paris. Alle uurwerken aangepast naar veerslinger. Niet getest. Afmeting: 2x Ø 9 cm. 2x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse wandklok. Koeien-oog. Circa 1870. Met parelmoer-inleg en wijzerplaat van albast/emaille. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 49 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met wekker, houten raderen (Holzgespindelt). Uurwerk vol stof, behoeft reiniging. Afmeting: 33 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opzet en tollen. Circa 1890. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Grote Duitse messing Schatz Royal Marinier scheepsklok. Mechanisch met slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten pendule met dansende Oriëntaalse dames. Circa 1900. Compositie metaal. Eén been heeft scheur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede s...
Eigenbouw? Friese stoelklok met wekker. Apart model. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen figuren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe portaalklok met latoenkoperen beslag en messing boulle inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met floraal intarsia. Stein a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten klok met messing ornamenten. Circa 1890. Uurwerk gemerkt Wing. Patent Great Britain & France, United Clock & Co. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote cloisonne messing vergulde tafelklok met floraal decor + emaille portret plaquettes aan de zijkanten. Mechanisch, acht-daags, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 22 x 22 x 9 cm. In goede staa...
19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met niet origineel uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ranken en fratsen gezicht. Afmeting: H 223 cm. In goe...
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker staande klok. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal snijwerk. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 212 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met floraal intarsia. Met vuurvergulde messing ornamenten. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50,5 cm. In zeer goede ...
18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechanisch klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Kinderen met bal, bloem en boek. Circa 1820. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Monumentale Rococo gesneden tafelklok met Bracket-uurwerk + mechaniek en Amsterdamse wijzerplaat. W. van Veen Amsterdam. Huwelijk met aanpassingen. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 80 x 56 x 23 c...
Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.
Originele 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en peerslinger. Lichte craquelé in wijzerplaat. Annotatie 1798. Afmeting: 38 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen vergulde Jugendstil pendule. Kozak te paard. Circa 1880. Achtdaags- Frans stil uurwerk. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten wekkerklok met messing. Circa 1900. Veren zitten vast. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede staat.
Los antiek Frans pendule uurwerk. 19e Eeuw. Jacot & Cie., Lemaire a Paris. Gave wijzerplaat. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot vroeg 19e eeuws Frans empire pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk met touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing reiswekker. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Kleine oude ronde, plated messing reiswekker. Met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Zuid-Amerikaanse vrouw op voltaire met papegaai. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In g...
Antieke Schwarzwalder klok met wekker. Deuren missen. Functie niet getest. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Franse houtgestoken en gepolychromeerde wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Slinger + gewichten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 63 cm.
Franse miniatuur staande klok met brons. Notenhout. Circa 1860. Achtdaags stil uurwerk. Eén lijst mist. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot met acht oude/antieke Schwarzwald mini-wandklokken. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken pendule met figuren/goud decor. Circa 1880. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse deposé Brevete wekker tafelklok met paardenmenner. Compositie metaal. Circa 1900. Eén stukje mist. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule met compositie metalen gepolychromeerde dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1930. Afmeting: 40 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang, harpslinger en halfuur-slag op bel. Hy Dognon a Saujon. Afmeting: 45 x 16 x 28 cm. In goede staat.