Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Set van vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloesemtak/vogel decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met draak en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.