Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese celadon vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. in matige staat zit breuk in.
Twee oude Chinese munten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Chinees terracotta Ming figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Anno 1368 - 1644. Met expertise rapport. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese vazen. 1x Celadon, oker craquelé glazuur. 1x Celadon, groen glazuur. Afmeting: H 18,5 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x trompet vormige vaas met figuren in landschap decor. 1x bolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee Chinese uit koraal gesneden figuren op houtgestoken consoles. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Drie kommen, waarvan twee met haarlijn. Drie schotels, chips + haarlijn. Drie kopjes, beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
21x Antiek Chinees porselein. Onder andere; klapmutsen, gemerkt. Kom met zotjes, gemerkt. Grote kom, gemerkt (haarlijn). Twee miniatuur vazen, 19e eeuw. Zes rijstwijn kopjes met landschap/tekst decor....
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinese School. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vier musicerende Chinese vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 124 x B 180 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met figuren/vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Beschadigd. Afmeting: 17 - 35 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo kommen. Floraal. Twee met haarlijnen. Vier goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees gesneden vaas uit hoorn. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Familie Rose figuren/goud decor en verse rode glazuur. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Indiaas verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen tête à tête met geisha's in landschap decor+ tekst. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 15 x 28 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
6x Antiek Japans porselein, handbeschilderd. 2x sauskom,1x theepot 1x suikerpot, 1x melkkan en 1x tassa. 1 sauskom beschadigd. cond R/G. 13-26 cm.
Twee delen Chinees porselein. 1x Cup op hoge voet, beschadigd. 1x Chinese kom met tekst + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Vier oude boeddhistische figuren. 2x Messing. 1x Hout. 1x IJzer (mogelijk antiek). 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 57 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje ha...
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond en figuur in landschap decor. Afmeting: 25 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen celadon glazuur en spelende Foo-honden. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert en floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met paradijsvogel/Chinese karaktertekens decor. Voet verstevigd met koperrand, chips bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met scepter en zegel op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Foo-hond. Pootje mist, chips. Afmeting: 8 cm. In matige staat.