Hollandse gelithografeerde houten speelgoed auto. Groenteboer auto. 30er - 40er Jaren. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke zwarte zijden klederdracht hoofdbedekking met veren. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1933. Boerderij te Enter, verso. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd J.H. Bokhorst. 19e Eeuw. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Groot lot met 15 zilveren zodiacs, 835/000. verschillende modellen en diverse sterrebeelden. totaal ca 32 gram. Nieuw
Creolen, 333/000, met emaille. Bolle creolen met scharnier voorzien van blauw, groen en rood emaille. ø buis 3,6 mm. ø 27 mm. totaal ca 3,1 gram. in goede staat
Drie zilveren horlogekettingen, een gevlochten model met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, één met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. en één met een venetiaanse schakel. 26 ...
Lot met 2 paar zilveren oorstekers, 925/000, een paar oorstekers met parelmoer en hartvormige zirconia's, 25mm, en een oorstekers met clip voorzien van een markiesvormige zirconia. 19mm. totaal ca 18...
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zwarte steen en zirconia's. Fijn slangcollier met daaraan een grote rozethanger met een ovale gefacetteerde zwarte steen en een dubbele rand met zirconia's. G...
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Lot sieraden met 2 koralen colliers, een zilveren hanger met agaat, een pillendoosje met agaat.
Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.