Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.