Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met tiffany zetting voorzien van een briljant geslepen diamant, 0.20 crt VSI TW, ca 6.5 gram. ø 59 Nieuw
H. Poeder. 2005. Bonte vliegenvanger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring, 585/000, met emaille citrien en diamant. Brede ring met parelranden voorzien van een grote ovaal gefacetteerde citrien in het midden, in een parelrand, aan de boven en onde...
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Fijne bicolour choker, 585/000 met diamant. Witgouden collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een maanvormig geelgouden deel, bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.16 cr...
Elegante strakke geelgouden creolen, 585/000 met diamanten. Vierkante klapcreolen, merk Quinn, met een rail met 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr N...
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte vaas met blauw glazuur. Met musicerende figuren decor. Afmeting: H 45,4 cm. In goede staat.
W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.
Twee zilveren strooiers, 835/000, in de vorm van een mannetje en een vrouwetje in Volendamse klederdracht. Op ronde voet gemerkt Volendam. 9,5cm. totaal ca 118 gram. In goede staat
Cassette met een uitgebreid zilveren bestek, 833/000, Model Haags lofje, bestaand uit 8 tafellepels en 8 dessertlepels, 8 tafelvorken en 8 dessertvorken. Een rijstlepel, 2 groentelepels, 2 sauslepels ...
Fraaie zilveren pronkschaal, 800/000, ovaal model met geslepen kristallen binnenbak met waaierslijpsel en geëtste bewerking. Geplaatst in een zilveren houder op 4 klauwpoten, met medaillons en parelra...
Fraai zilveren gembercouvert, 833/000, met een gecontourneerde steel voorzien van een deels bewerkte rand met lijndecor. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl:X:1907. 17,5 cm. totaal ca 78 gram. In go...
Drie tassen met zilveren beugel, 833/000, Grote tas met zwart velour en een ronde beugel voorzien van gegraveerd floraal decor, met ketting, 14 cm, een kralentasje met rechthoekige beugel voorzien van...
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.