Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met havengezicht/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel goed. Beide koppen goed. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen gecontourneerde console voor wierookbrander. Met karaktertekens. Afmeting: H 6 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit:(1) Dekselvaas met floraal decor. (2) Grote schaal met hert/vogel decor. (3) Bord met floraal/goud decor. (4) Bord met bloempot decor. Afmeting: 18 ...
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Aziatica. Bestaande uit: Een Chinees porseleinen dekseldoos met landschap decor, 19e eeuw. Een glazen snuffbottle met bodemmerk. Restant zilveren boeddha. Zilveren of metalen boeddha ...
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees antiek. Bestaande uit: Metalen balustervormige vaas met floraal decor en bodemmerk. Grote hardhouten gestoken lakstempel met tekst. Afmeting: 11 x Ø 6 cm. / 10 x 11 x 7,5 cm. In goe...
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.