Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Armband met granaat en geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gefacetteerde granaten, ø 5,5mm, bevestigd aan een ovale sluiting met een geschulpte rand en graveerwerk, bezet met een ovaal g...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...
Antiek miniatuurschilderij. Dame met los haar en hoofdbedekking. Opengewerkte messing filigrain lijst. Verso monogram. Afmeting: H 12 x B 9,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Set zilveren sieraden met hematiet, een collier met kralen van hematiet, ø 6 &12 mm, bevestigd aan een opengewerkte zilveren bolsluiting, 925/000, 62 cm, een paar oorhangers, 835/000, met een knop met...
Witgouden broche, 585/000 met diamant. Sierlijke broche met krullen en bloemen bezet met singlecut en briljant geslepen diamanten.22x44mm. ca 8,4 gram. rodium deels afgesleten. In goede staat
Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinese celadon aardewerken schaal met ribbels en grijs-groen craquele glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde Chinees porseleinen celadon schaal met floraal reliëf decor en groen glazuur. Afmeting: 6 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, 925/000, met kleurstenen, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 6 en 7 mm. 19 cm. ca 39 gram. In goede staat
Drie identieke zilveren hangers, 925/000, met kleurstenen. Hangers in een bladvorm met blauw en wittopaas, citrien, amethist en peridoot. 15x30mm, inclusief oog. totaal ca 10,5 gram. Nieuw
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zilveren ring Lapponia, 925/000, model Pluto, breedte 8 mm, ca 3,4 gram ø57. In goede staat
Geelgouden ring, 916/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 5 gram. In goede staat
Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Kopie Duitse porseleinen pop van Kammer + Rheinhardt. Hilda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule met systeem Jacqmarts uurwerk, halfuur-slag, automaat, en engel slaat op aambeeld. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast met opzet. Jugendstil. 1910 - 1920. Massief origineel beslag. In goede staat.
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.
Groot handgeknoopt tapijt. Geheel gedecoreerd met floraal decor. Afmeting: 345 x 250 cm. In goede staat.
Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.
Vier diverse kleden. Vier handgeknoopte Perzische kleden, onder andere antieke. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 105 x 86 cm. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 104 x 75 ...
Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...
Zilveren theedoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel met knop. Getekend: St Eloy. 14x10x11cm. ca 292 gram. In goede staat
Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met slangenkoppen. Ring met ene slag met daarin 2 slangenkoppen bezet met smaragdstenen als ogen. Breedte 14,5 mm. ca 4,5 gram. ø 57 In goede staat
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000,met saffier en diamant. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met daaromheen een rand bezet met 14 kleine singlecut geslepen diamantjes, ...
Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 835/000, rond model op ronde voet versierd met graveerwerk en gedreven quirlandes. Voorzien van 2 grepen in de vorm van acanthusbladeren. Met monogram gravure ECD. Assayer: Si...
Bicolour gouden ring, 585/000, met diamanten. Strakke fantasiering met wit- en geelgoud, bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Breedte ring 9 mm. ø 55. ca 3,5 gram. Winkelverkoop...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.
Witgouden solitairring, 750/000, met diamant. Ring voorzien van een 6 poots klassiek chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,30 ct SI/P. ø53, ca 4,1 gram. Winkelverkoopprijs € 1699,-. Nieuw
Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.