Twee antieke Chinees porseleinen borden met draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met paars glazuur en fijn craquele. Met houten console. Afmeting: H 22,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie Chinese plaquettes. Houtsnijwerk. Bestaande uit: Twee Chinese houtsnijwerk wandplaquettes. Vogels bij bosschage decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 x 49 cm. En een plaquette in lijst. Panorama/figure...
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters/China celadon porselein. Bestaande uit: Vierkante wierookbrander, Ghanesha (tand af), wierookbrander, haan. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor + bodemmerk. Met console. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen schaaltjes. Cargo Sunk 1822. Craquele glazuur. Floraal/dieren decor. Eén schaaltje chip. Afmeting: 9,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.
Chinees porseleinen opengewerkte hocker. Beschadigd. Afmeting: 44 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Chinese/Japanse bronzen plaquette met tekst + signatuur. Prunustak decor. Afmeting: H 21 x B 8 cm. In goede staat.
Oosters bronskleurig terracotta boeddha-hoofd op standaard. Afmeting: 45 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Chinese plated messing wierookbrander met draak en koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen rolvazen met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 30,5 - Ø 10,2 cm. In redelijk, goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...
19e Eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor. Met vier-tekens bodemmerk. Bovenrand chip + haarlijn. Afmeting: H 21 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud/floraal decor. Beide haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In redelijke staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon knobbelvaasje + twee kopjes met landschap/figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 - 16,3 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramd. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. eind 19 e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.
Chinese jade gestoken riemhaak met drakenkop. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 21e Eeuw. Slapende Chinese jongen met boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 92 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde miniatuur schilderijen. Een Maria Isabella van Rutland. Twee onbekend deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...
Twee-deurs kussenkast 18e van eikenhout. Met geeboniseerde delen, drie uitgewerkte leeuwen kopjes en geheel staand op bolpoten. Omstreeks 1800. Afmeting: 200 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren tuintafel. Met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil-stijl. Afmeting: 69 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Grote Japanse porseleinen schenkkan Arita met Floraal decors en craquele glazuur. 17e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 15
Vroeg 19e eeuws pistool met acht-kantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Twee kleine antieke damespistolen voor enkele kogel. Afmeting: L 11 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Marokkaanse Koummya kromdolk met messing bewerkte schede en zilveren applicatie. Circa 1900. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Duitse WO II flakgeschut-kijker. P.F. 10 x 80 CXN. Nr. 74201 55716. In originele vurenhouten opbergkist. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke pistolen. Bij twee mechanisme onschadelijk. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke messing cavalerie trompetten. Bestaande uit: 1x Royal Welsh 23 Fusilers. 1x Onduidelijk. 1x Australia University. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Groot antiek Indonesisch kapmes met hoornen heft en houten schede. Circa 1930. Afmeting: L 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek lang damespistool. 19e Eeuw. Genummerd. Afmeting: L 32 cm. / ø 6 mm. In goede staat.