Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren suikertafeltje, 833/000, met een ovaal gecontourneerd blad versierd met een gedreven floraal decor. Geplaatst op een poot met 3 gekrulde voetjes. MT.: T.Reekers, Workum, jl.:w:1881. 1...
Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiekvaas met tekst, figuren en bodemmerk. Afmeting: 32 x Ø 12 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Afrikaanse figuren. Eén maal figuur in de stijl van Modigliani. Afmeting: H 33 - 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd R. Buhne. Jongen met handen in de zak. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier antieke zwavelstokhouders en een boek van 'Tondeldoos tot Turbo'. Bestaande uit: 1x Terracotta, 19e eeuw. 1x Kersenhout met monogram, 19e eeuw. 1x Porselein, Jules Rampin. 1x Messing kistje, circ...
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Zilveren goldplated kelk, 13 lothe, 812/000, op ronde voet versierd met bladdecor. De kelk is rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen. Vermoedelijk Troppau, Austria 1827. 15x25cm. ca 570 gram. Ge...
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Bijzonder Oosters zilveren doosje, BWG, achtkantig, fraai uitgewerkt en versierd met diverse figuren en vogels. 8,5x6,5x6,5cm. ca 170 gram. In goede staat
Zilveren hengselschaal, 925/000, rond model op ronde voet versierd met gezaagd spijlendecor en een getorste rand. Voorzien van een hengsel. ø17x17cm. In goede staat
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, met een suikerpot met floraal decor en cartouche met monogram, een melkkan, 925/000, met voluten krullen en cartouche, een lekbakje met parelrand en een lepel Totaal ca 318 gram. In...
Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...
19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.
Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1891. Bronzen naakte dame. Met gietstempel 'Reduction mechanique' en gesigneerd Jaley Rome 1802 - 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten barometer. Gesigneerd Martinelli & Son 2. Kingboro. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat