Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...
Grote antieke Japanse messing scheepslamp. Gemerkt en genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø. In goede staat.
Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...
19e Eeuwse bronzen lijst met schildpad inleg, en een ivoren crucifix Afmeting: 40 x 23 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme metalen boekensteunen met bruin leer. Circa: 1880. Afmeting: 26 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen 7-lichts retour de Egypte kaarskandelaar met kariatiden en gravering. Circa: 1840. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws origineel beschilderde kinderslede. Afmeting: 90 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Twee mooie grote Japanse cloisonne vazen met florale decors, vlinders en vogels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 19 cm ø. en 40 x 21,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing. Afmeting: 40 x 32 cm ø. In goede originele staat.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurschilderij op ivoor. Gesigneerd N. Nattier. Dame met bloemen. Lijst beschadigd. Afmeting: 11 x 9 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.