Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
L.P Versteeg, dorpsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G