This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Damesportret, 19e eeuw
Result: 45 EUR

Damesportret omstreeks 1850,in vergulde ornamentenlijst(restauraties en inschilderingen) olieverf op linnen, Cond;R

2-Luik, Nellie de Mulder
Starting price 40 EUR

Nelly de Mulder Horst(1953) 2 abstracte composities (beschadiging links onder) olieverf op paneel, 123x25cm. Cond:R/G

Schilderij, Duitse soldaat
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G

Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Starting price 50 EUR

Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm

Duitse tekening
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G

Schilderij ca. 1900
Result: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, putti bij wijnranken, olieverf op paneel 52x32cm Cond:G

Ets, Geert Maring
Starting price 40 EUR

Geert Maring 1988, 1943 Warfum (minerva etc) titel: landschap met boog 6/6 50x65cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Bep Toscani '93, 22/35
Starting price 40 EUR

Bep Toscani 93, nr 22/35 (geb.1940) abstracte compositie, lithografie op papier 88x58cm Cond:G

Bep Toscani '93, 20/35
Starting price 40 EUR

Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G

Modern, tulpen
Starting price 40 EUR

Modern ongesigneerd werk, tulpen, olieverf op linnen 120x100cm. Cond:G

Schilderij, J. Fehnendahl
Starting price 40 EUR

J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Romi 74 of Zumi, abstracte figuratieve compositie, gouache op papier 64x48cm Cond;G

Schilderij, stilleven met kraanpot
Result: 40 EUR

Signatuur verwijderd, omstreeks 1900 stilleven met koper samovaar, rozen etc. olieverf op linnen 104x86cm Cond;R

Schilderij, portret Saskia
Result: 40 EUR

J. van Oosten, damesbuste edele vrouw, olieverf op linnen 35x30cm Cond:G

Damesportret
Result: 40 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G

Schilderij, F. Riotte
Result: 60 EUR

F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G

3 Werken van Theo Goedvriendt
Result: 45 EUR

Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G

Schilderij, R. Falkenberg
Result: 70 EUR

R Falkenberg, waarschijnlijk Rischard Falkenberg 1875-1948 Duitse school, landschap met knotwilgen, olieverf op paneel Cond:G 39x29cm

Stilleven
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Pflug? Duitse school omstreeks 1980 stilleven met kruik en flessen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Schilderij, B. Mügge
Starting price 60 EUR

Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G

Ongesigneerd havengezicht
Starting price 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met figuren, gouache op papier 57x50cm Cond;G

Antieke landkaart
Starting price 50 EUR

Kopie van een 18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Ru van Rossum '86
Result: 40 EUR

Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G