Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.