Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G
Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Willem Coenraad Brouwer, Leiden 1877-1933 Zoeterwoude, bolvaas groen met bruin verlopen glazuur. 13x16ø Cond:G
Oude terracotta schenkkan, waarschijnlijk uit Khurvin (dichtbij Karaj), 900 - 800 BC in redelijk tot goede staat 31x20x16cm.
Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø cm Cond:G
Antieke Weense Goldscheider keramieken windhond, omstreeks 1920 gemertk, (minimale chips) Cond:R/G 26x38x14cm
Grote antieke Duits porseleinen tijger omstreeks 1920, Schwarzburger Werkstatten Arthur Storch, modelnr. U 1167, in goede staat 35x37x19cm
Achttiende eeuws Hollands tegeltableau, met kat en hond voorsteling (oudere restauraties) 52x79cm Cond:R
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Twee grote Duitse Fayence sierborden(Kurfürstenteller) omstreeks 1880 Historisme, polychrome beschildering, in goede staat 41-43cm
Groot antiek Duits majolica Historisme sierschotel met prtretten, wapens Römischer Kaiser 40øcm in goede staat
Zeer grote antieke oude Delftse knobbelvaas omstreeks 1920, floraal en vogel decor 62x27cm Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met 19e eeuws zilveren hengsel met landschapdecor(grote bord twee chips) 18-22ø cm Cond:R/G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, met diverse drakenvoorstellingen en goudrand 47x32cm Cond:G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met tuindecor in goede staat 4x25,5ø Cond;G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 18-19e eeuw met rondom familie Roze figuren decor in goede staat 23x22øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat 46,7øcm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors (gemerkt,) 4 haarlijnen en chips ø25cm. Cond.: R
Japanse 17e eeuwse porseleinen schotel met florale coulissen decor, chip, 31ø cm Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemen decor(1 haarscheur, minimale chip) 22,7-23,5øcm Cond:R/G
Zes delen oud antiek Chinees porselein( beschadigingen) 8-12cm Cond:R
Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden, met floraal en watervogel decor, met geschulpte rand, beide met oude haarlijn. 25,3øcm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels (chips schotels) een kang Xy gemerkt ø6x8,5cm Cond;R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Twee zeldzame 18e-19e eeuwse natuurstenen Chinese beelden, met rondom Chinese schriften en voorstellingen met Chinese kinderen bij karbauen (1 hoorn afgebroken) verder in goede staat. 22x10,5x8,5cm
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Klein antiek Chinees Yixing theepotje met emaille bloesemdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw in goede staat 6,5x10x6cm ø Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G