Duitse notenfineer Louis Philippe salontafel ca. 1880 in goede staat 59x110x70cm.
Wortelnoten commode met aan beide zijden verlengbaar blad. Stijlmeubel 20e eeuw met 3 lades en koperen beslag, in goede staat 72x80x46cm.
Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G
Oude antieke armleunstoel, recentelijk gestoffeerd met velours, in goede staat 101x65x64cm
Antieke notenhouten Duitse naaitafel Gründerzeit, omstreeks 1880, in redelijke staat 1 lijst mist 75x52x42cm Cond:R
Oude thonetstijl kapstok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 183cm
Chesterfield voetenbank met bruin leer, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x48x38cm
Antieke Hollandse eikenhouten theekastje omstreeks 1920, met gegraveerd glas en deurtje en parelrand in goede staat 76x58x38cm Cond:G
Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm
Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54
Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Oude chroom design bijzettafel met in hoogte verstelbaar glazen blad, naar ontwerp van Eileen Gray, 2e helft 20e eeuw 66xø48cm. Cond.: G
Kleine beschilderde oude grenenhouten 2-laden commode met op het blad decor van een landschap met koe, 2e helft 20e eeuw 48x73x30cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis PHilippe wandrek ca. 1870 met snijwerk op de zijkanten 70x70x21cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk 19e eeuws met bewerkte 4-spantpoot en lederen zit. 54x33cm Cond:G
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm
Eikenhouten hangoortafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x65x85cm.
Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G
Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G
Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G
Mahoniehout fineer Louis Seize stijl wandtafel met 2 kantellades en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (lichte fineerschade) 71x76x38cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.
Antieke halspiegel met bewerkte stucklijst omstreeks 1900, geslepen spiegel 110x62 cm Cond:G
Antieke Chinese houtgestoken tafel voor vaas of bloempot, 1e helft 20e eeuw 31x32ø Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G
Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.
Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm
Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.
Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G
Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm