This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

3 Chinese borden, 19e eeuw
Result: 650 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm

Secretaire
Starting price 7.500 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

Twaalf zilveren ringen
Starting price 100 EUR

Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.

5 Gouden horloges
Result: 675 EUR

Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...

Hallamp (kogelvorm) met prismen
Starting price 70 EUR

Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

8 Zwiebelmuster schalen
Starting price 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

Hanger, blauw saffier
Starting price 275 EUR

Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...

Gouden ring met witopaal
Starting price 125 EUR

Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.

2 Tafelbellen
Starting price 80 EUR

Twee oude bronzen tafelbellen Duitsland, 20e eeuw, Berlinerbeer, Bismarck 9-10cm Cond:G

EIken Jugendstil buffet
Result: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Kristallen koekschaal
Starting price 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...

Mahoniehouten barometer, ingelegd
Starting price 180 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten barometer met beschildering spiegel, tinner gerepareerde wijzerplaat, 100cm Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Mahonie biedermeier linnenkast
Result: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G