This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Platelen bloempot
Starting price 70 EUR

Grote Hollandse antieke platelen bloempot, gemerkt papaver Arnhem Holland Gelria met floraal decor rondom 20xø28cm. Cond.: G

16 Wedgwood borden
Result: 30 EUR

Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG

2 Delen, Hannie Mein
Starting price 30 EUR

Twee delen oud keramiek Hannie Mein ( 1933 - 2003): 1x blaker en 1x asbak 12-17cm. Cond.: G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G

Cassette met miniaturen
Result: 40 EUR

Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G

Chinese Yixing theepot
Starting price 50 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G

3 Familie roze borden
Result: 190 EUR

Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G

3 Aardewerken kruiken
Starting price 90 EUR

Drie delen Duits steengoed, 19e eeuw: 1x steengoed klepkan met tinnen deksel en blauw decor, 1x bierpul met tinnen deksel en glas met edelweiss decor (oude haarlijn), 1x bierpul met tinnen deksel en m...

4 Duits porseleinen beelden
Result: 40 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G

Japanse vaas met drakenfiguur
Result: 80 EUR

Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm

6 Keramieken pot lids
Starting price 90 EUR

Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm

Vier Imari borden
Starting price 25 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G

2 Grote Satsuma vazen
Result: 70 EUR

Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G

10 Delen Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...

Chinese theepot
Result: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G