This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Gouden oorringen
Result: 90 EUR

Fraaie creolen GG 585/000, bol model met scharnier. ø 22 mm. breedte 4.5 mm. ca. 2.95 gr.

Zes vergulde zuurvorkjes
Starting price 30 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

Franse comtoise
Result: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G

Witgouden hanger kyaniet/diamant
Starting price 350 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met kyaniet en diamant. Fijn venetiaans collier met een langwerpige hanger met onderaan een grote kyaniet, ca 2.4 crt, rond gefacetteerd ø 8.5 mm. In het hangeroog zitten ...

2 Antieke kolenkitten
Starting price 30 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G

Kristallen odeurkarafje
Result: 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

7 Delen glas/kristal
Result: 30 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

Kruithoorn, 19e eeuw
Starting price 50 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

Zilveren couvert
Starting price 50 EUR

Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm

Dupont aansteker
Starting price 50 EUR

Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G

Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot
Starting price 50 EUR

Antieke messing WMF sigarenknipper in de vrom van een hangslot(Duitsland omstreeks 1900) in goede staat 10,5cm

Ivoren hoofd Egypte
Result: 80 EUR

Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G

Twaalf zilveren ringen
Starting price 100 EUR

Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.

5 Gouden horloges
Result: 675 EUR

Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Result: 70 EUR

Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm

Kristallen koekschaal
Starting price 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...

3 Ivoren bekers
Result: 90 EUR

Drie antieke ivoren vazen met afrikaanse dierendecors(minimale chip) 19-27cm Cond:G

Hanger, blauw saffier
Starting price 275 EUR

Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...

Franse reiswekker
Starting price 900 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G

Gouden ring met witopaal
Starting price 125 EUR

Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.

Lithografie, Ton Schulten
Result: 200 EUR

Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G

Hallamp (kogelvorm) met prismen
Starting price 70 EUR

Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G

2 Tafelbellen
Starting price 80 EUR

Twee oude bronzen tafelbellen Duitsland, 20e eeuw, Berlinerbeer, Bismarck 9-10cm Cond:G