Kavel met 5 bankbiljetten Duitsland en Oostenrijk Cond.: FR-ZFR
Twee boxsets met munten: 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het geld van Europa" en 1x boxset met 12 munten uit de serie "Het nieuwe geld van Europa". Alles is in zeer goede staat.
Drie zilveren munten, 1x 5 penki Litauen 1925, 1x Wilhelmina Nederland 1939 1 Gulden, 1x Helvetica 5 Fr 1931
Drie zilveren munten, 1x Franklin Mint 1974, 1x 1874-1929 Emma Koningin der Nederlanden, 1x penning rijksmuseum schouburg.
Achtien zilveren munten, 12x Wilhelmina Ned. Indie 25ct en Nederland 25ct, 6x 1\10 Gulden west Indie 1942-1938 etc.
Twaalf antieke zilveren munten o.a. 1 Lira, 1 Korona 19e eeuws