Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Franse manometre metallique Systeme atmospeheres Etalon Bourdon. gemaakt van messing, geslepen glas en emaille ca. 1900, geheel in originele foudraal 20x5x9cm. Cond.: G
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart 232x132cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.