Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Kavel van 9 delen divers antiek o.a: 1x blikken bus Colanda Mix, 1x 19e eeuws dekseldoosje met vakverdeling, 4 delen tin, 1x blikken beschilderde 19e eeuwse theebus, 1x bronzen olielampje ca. 1900 en ...
Antiquarisch boek "Geschiedenis van het slot te Muiden en hoofts leven door Jacobus Koning met platen door Johannes van der Hey en zoon, 18e eeuw met gravures, plattegrond etc. 23x13cm. Cond.: R-G
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Grote koperen 15-armige kroonluchter ca. 1920 in goede originele staat 63xø80cm.
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G
Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G
Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G