Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.
Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.
Oud postzegel-verzamelalbum van Noorwegen met ca. 850 zegels, gestempeld en ongestempeld 30,5x23x2,5cm. Cond.: R-G
Vijf stockboeken met diverse landen, gestempeld en postfris waaronder Nieuw Guinea Untea postfris.
Oud postzegel-verzamelalbum Nederland met boekjes en combinaties, gestempeld en postfris 30,5x23x1,5cm. Cond.: R-G
Postzegelalbum Griekenland / Kreta met ca. 850 verschillende zegels.
Kavel met ca. 200 diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland
Oude postzegel verzamelboek met inhoud o.a: postfris, Israël, Seychelles 2e helft 20e eeuw 22x31x3cm. Cond.: G
DAVO album met honderden Eerste Dags enveloppen Ned. Antillen 1975 t/m 1997, tevens een doosje diverse Eerste Dags enveloppen.
Postzegelalbum Papua Nieuw Guinea met ca. 500 verschillende zegels.
Oud postzegel-verzamelalbum van Portugal met ca. 400 zegels en blokken, gestempeld en ongestempeld 31x22x2cm. Cond.: R-G
Oud postzegel-verzamelalbum van Malta/Griekenland met ca. 500 zegels, gestempeld 30,5x22,5x2cm. Cond.: R-G