Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...
Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.
Hollands koffieservies ca. 1900 met theelicht, gemerkt Fa. Heeringa Almelo met decor van rozen en goud. Bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal, 9 kop & schotels, 3 losse schotels en prac...
Grote 19e eeuwse porseleinen chocoladekan met handbeschilderd decor van bloesems en vogels (chip binnenrand) 20,5x24xø18cm. Cond.: R-G
Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen vaasjes, 20e eeuw. Bolle vaas en een vaasje met afbeelding van een vos gesign. U.Poboruy. 8-10cm., Cond.:G
Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse keramieken/porseleinen gemberpotten met rondom landschapsdecor (1x gemerkt). Grijze keramieken gemberpot heeft lichte bovenrand-schade 16,5xø15cm. en 16xø14cm. Cond.: R-G
Vijf oude Duits porseleinen figuren: 1x zeepaardje (gemerkt AA met kroon), 1x grote vogel Thuringen (beschadigd), 1x kleine vogel Thuringen (beschadigd), 1x Goebel figuur van meisje op hek ca. 1960 (g...
Duits porseleinen KPM figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met bloembak 14,5cm. Cond.: G
Acht delen oud porselein: 6x kop&schotel Royal Albert ca. 1930 met floraal decor en 2x dekselpotten in de vorm van een koffiepot 6xø9cm. en 9x10x6cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M
Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.
Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G
Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G
Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G
Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.
Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendec...
Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G
Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...
Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...
Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G
Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G
Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R
Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.
Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G
Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.
Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.
Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.
Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G
Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...