Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G
Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G
Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.
Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G
Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.
Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G
Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G
Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G
Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G
M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G