Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G
Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G
Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G
P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G
J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G