Papieren afslag 3 Gulden 1800. Eenzijdig Bataafse republiek, proefontwerp!. RRRR. verguld, cond.: PR+ ( incl. aankoopbon van FL. 2.500,- )
Kavel van 3 verschillende munten; 1x 3 gulden Overijssel 1797 (gesnoeid), 1x Leeuwendaalder Deventer 1640 en 1x 3 Gulden Wilhelm I 1830.
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (zonder punt). Cond.: PR
Russische zilveren munt van 1Roebel z.g. Coronation van Tsaar Alexander III anno 1883. Oplage slechts 279000 stuks. Kwaliteit: UNC
Gouden Reaal 1603 Spanje, Albert-Isabella (Muntplaats Antwerpen, handje) Cond.: ZFR
Gouden dukaat Holland 1752, Cond.: ZFR/PR. Incl. aankoopbon FL. 975,-