Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.
Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen bolvaas met veelkleurig landschapsdecor, figuren en vogels in goede staat 38xø20cm.
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Hummel beeld met Steiff beer getiteld "Am Weinachtsbaum mit Teddybär" der FA Steif nr. 2015 (1998) met originele doos 17,6x14cm. en Beer: 14cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Japanse kutani houder met bronzen armaturen. Beide zijdes met divers decor van geisha's, eenden etc. Gesigneerd en in goede staat 25x32x20cm.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G