Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G