Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G